Exclusief tuinappartement op toplocatie... | 7678806
Over dit pand
Omschrijving
Gelegen in een prestigieuze villawijk in het hart van het Zoute, op korte wandelafstand van de Wandeldijk en de Royal Zoute Tennis Club, bevindt zich dit stijlvol afgewerkte tuinappartement.
Indeling:
Bij het betreden van het appartement komt u in de inkomhal, voorzien van een handige berging en een afzonderlijk gastentoilet. Van hieruit bereikt u de aangename leef- en eetruimte, waar licht en ruimte centraal staan. De leefruimte geeft rechtstreeks uit op de zonnig georiënteerde privatieve tuin met terras
De open keuken is volledig ingericht en sluit perfect aan bij de leefruimte, wat zorgt voor een moderne en praktische indeling.
Verder beschikt het appartement over drie volwaardige slaapkamers, elk met een eigen badkamer voor optimaal comfort. De derde kamer is flexibel ingericht en voorzien van een geïntegreerd uitklapsysteem, waardoor ze perfect kan dienen als logeerkamer of bureau.
De ligging garandeert maximale rust, terwijl de grote raampartijen zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht en een naadloze overgang tussen interieur en exterieur.
Tot slot is er een privatieve kelder inbegrepen en bestaat de mogelijkheid om een staanplaats aan te kopen in de residentie.
7678806
van de
Extra details
Gegevens
- Type appartement
- Referentie nr. 7678806
- Bouwjaar 1669
- Renovatieverplichting Nee
- Verdiepingen 3
- Opp. 127 m²
- Beschikbaarheid vanaf akte
- Slaapkamers 3
- Badkamers 3
- Tuin Ja
- Garages 1
- Lift Ja
- Verwarming gas cv
Informatieplicht
- Stedenbouwkundige bestemming In aanvraag
- Stedenbouwkundige vergunning Geen vergunning uitgereikt
- Dagvaarding en herstelvordering Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
- Voorkooprecht Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
- Verkavelingsvergunning Geen verkavelingsvergunning
- Overstromingsgevoelig gebied In aanvraag
Energie & water
- Epc (kwh/m²/j) 208
- Epc code 3664822
- Epc klasse C
Maak een afspraak
We nemen graag de tijd om u deskundig rond te leiden en de troeven van dit pand te laten ervaren.
Gelijkaardige panden.
Uitzonderlijk hoekappartement in het hart van Knokke
Op een toplocatie aan zee, op de site va...
Exclusief gerenoveerd appartement met prachtig zeezicht
Exclusief Te Koop Gerenoveerd apparteme...
Hoekappartement in een residentie op de Wandeldijk-Zonnekant
EXCLUSIEF TE KOOP - Hoekppartement met p...
Penthouse Zoute Zeezicht
Luxueuze duplex-penthouse in een kleine...
Uitzonderlijk en exclusief appartement in het Zoute
Uitzonderlijk appartement op de Zeedijk...
Modern gerenoveerd appartement met frontaal zeezicht
Prachtig en uitzonderlijk gerenoveerd ap...