Cambier De Nil team

Benedicte Depauw

BIV: 509.827

benedicte@cambierdenil.be
050/96.96.17

Cedric De Baets

backoffice

cedric@cambierdenil.be
050/96.96.14

Anthony Hermans

verkoop

BIV: 506.757

anthony@cambierdenil.be
050/96.96.15

Yannick Bassens

prospectie / verhuur

yannick@cambierdenil.be
050/96.96.16

Alison Noddyn

backoffice

alison@cambierdenil.be
050/96.96.23

Stéphanie Cambier

bestuurder / prospectie / verkoop

BIV: 509.205

stephanie@cambierdenil.be
050/96.96.22

Catherine De Nil

bestuurder / verkoop

BIV: 500.925

catherine@cambierdenil.be

Maxime Van Bockrijck

verkoop

BIV: 511.825

maxime@cambierdenil.be

Astrid François

verkoop

astrid@cambierdenil.be

Afspraak of meer info?

Vernieuwen

Erkend Vastgoedmakelaar
BIV nr. 500.925

BTW nr. BE 0464.032.558

Verzekeraar BA en borgstelling
via NV Axa Belgium (polisnr 730.390.161.350)

Controle instantie en toezichthoudende authoriteit:

Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars
Luxemburgstraat 16B te 1000 Brussel
Onderworpen aan de deontologische code van het BIV

Lid van de Confederatie voor Immobiliënberoepen

De van toepassing zijnde corporatieve beroepsregels CIB vindt U onder cibweb.be

Openingsuren


24/7 bereikbaar


Ma- Di -Do - Vr - Za:

9u - 12u30

14u - 18u


Woe & Zon: OP AFSPRAAK

Cambier De Nil - icon phoneCambier De Nil - icon mailCambier De Nil - icon favoriteCambier De Nil - icon search

Nieuwe favoriet toegevoegd.

Cambier De Nil - icon close
Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.

Meer wetenVerder gaan